Mājaslapas izveidošana, izstrāde

Mājaslapu dizains
Mājaslapas vai bloga izveide bezmaksas mājaslapu tīmekļa mitināšanas (Web hosting) servisos, piemēram, kā Blogger.com vai WordPress.com, pie manis jums izmaksās 100 EUR.
Tas iekļauj pašas mājaslapas piereģistrēšanu, izveidi, dizaina pielāgošanu un neliela satura ievietošanu, kas atbilst vizītkartes tipa mājaslapai.
Šādas mājaslapas izmitināšana (turēšana attiecīgajā servisā), ja mājaslapas domēns ir jūsunosaukums.blogspot.com vai jūsunosaukums.wordpress.com ir bezmaksas.

Šāda mājaslapa kopā jums izmaksās 100 EUR.


Mājaslapas vai bloga izveide maksas mājaslapu tīmekļa mitināšanas servisos, piemēram, nano.lv, pie manis jums izmaksās 200 EUR.
Tas iekļauj pašas mājaslapas piereģistrēšanu (arī domēna vārda piereģistrēšanu), servisa, servera uzstādījumu pielāgošanu, mājas lapas izveidi un izvietošanu uz servera, dizaina izveidi un pielāgošanu un neliela satura ievietošanu, kas atbilst vizītkartes tipa mājaslapai.
Lai izmitinātu mājaslapu maksas tīmekļa mitināšanas servisā, tīmekļa mitināšanas servisam papildus jāsamaksā aptuveni 40 EUR gadā.
LV domēna piereģistrēšana Latvijā notiek NIC.lv un izmaksā 12 EUR gadā.

Kopā šāda mājaslapa jums izmaksās 252 EUR.

Papildus satura (jaunumi, ziņas, bloga ieraksti) ievietošanu mājaslapā jūs veicat paši caur attiecīgā servisa administrēšanas vidi, jeb es - par papildus samaksu.

Epasts kontaktiem: kenins.uldis@gmail.com